Investičné nehnuteľnosti a dane – video rozhovor (Smart-life Club)

Poznáte Smart Life Club? Tak Vám určite neunikli ich online kurzy, napríklad aj o finančnej nezávislosti. Ako ju dosiahnuť? Jedným zo spôsobov je aj investovanie do nehnuteľností.

Cením si prácu Tomáša Pieružka, ktorý vzdeláva ľudí a pomáha im na ceste za finančnou slobodou. Preto som neváhal ani minútu, keď mi navrhol, že so mnou urobí video rozhovor, ktorý sa bude týkať daní. Spolu sme sa snažili pokryť čo najviac otázok položených zo strany prenajímateľov a verím, že sa nám to aj podarilo. Veď posúďte sami.

V rozhovore nájdete odpovede na otázky ako napr.

  • Ako s nákladmi pri zariaďovaní novostavby – môžem si dať do nákladov aj výdavky, ktoré mi vzniknú predtým, ako začnem nehnuteľnosť prenajímať?
  • Aké výdavky si môžem uplatniť, ak nehnuteľnosť neprenajímam celý rok?
  • V akej výške môžem zaradiť nehnuteľnosť do obchodného majetku? Čo ak už nehnuteľnosť vlastním dlhšie a chcem ju zaradiť až teraz, keď cena výrazne narástla? A mnoho mnoho ďalších…

Ukážku z nášho online rozhovoru nájdete na tomto linku! https://smart-life.sk/video-jan-juricek-investicne-nehnutelnosti-a-dane/

Príspevok v celej dĺžke vyše 1 hodiny je prístupný v členskej sekcii Smart Life Clubu na stránke www.smart-life.sk. Ďakujem za pozvanie, príjemnú atmosféru počas nahrávania a profesionálny prístup z Tomášovej strany. Touto cestou mu želám veľa spokojných klientov, ktorí sa rozhodli zmeniť svoj život a stať sa finančne slobodnými.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *